/header.jpg

SMS zdarma z PC

Nyní můžete odesílat SMS zdarma na Eurotel, Vodafone ale i T-Mobile přímo z Vašeho počítače. Žádné registrace, žádné T-Zones v případě T-Mobile. Vše plně zdarma a fungující.

Jak na to?

Prvním krokem je stahnutí ovládacího programu, díky kterému můžeme používat jednotlivé widgets (dalo by se říci moduly).
Stahovat Yahoo! Widget Engine můžete přímo kliknutím na obrázek

Když tento program nainstalujete, zjistíte, že asi 20 widgets už je předinstalovaných a některé se přímo po instalaci aktivují.
Je to například Yahoo! Mail, hledání Yahoo!, analogové hodiny atd. Pokud se Vám nějaký widget nelíbí, stačí na něj kliknout pravým tlačítkem a zvolit "Close Widget".
Jednoduše lze nastavit i průhlednost všem widgets. Klikněte na některý pravým tlačítkem, zvolte Widget Preferences -> záložka Window -> posuvník Opacity.
Rozmezí průhlednosti je 20-100%.

Jak doplníme o SMS Widget

Pravým tlačítkem klikněte na ikonu v System Tray. Zvolte položku "Open Widget"
Najděte soubor SMS.widget a nainstalujte

V okně s SMS widget.
Nezapomeňte změnit Mode na International.

Poslední, co musíte udělat je kliknout pravým tlačítkem na SMS widget a zvolit Widget Preferences.
Vyplňte email(nic se na něj neposílá) a položku Your Carrier přepněte na International. Vaše číslo telefonu můžete, ale nemusíte vyplnit.

Dlouhé SMS se rozdělí do více částí. Existuje denní limit pro odesílání, ale myslím, že není pevně daný. Zkoušel jsem kolem 10 SMS a šlo to.
Můžete to vyzkoušet, ale pozor, nepřehánějte to, protože systém má ochranu proti zneužívání a mohli byste dostat BAN (vaše IP adresa bude v listu zakázaných).